Los Angeles
Добре дошли в Лос Анджелис!

За да виждате темите във форума ви е нужна регистрация! Няма да съжалявате, ако се присъедините към нас!
Регистрирайте се с името на героя си!

...Where dream come true...

ИндексPortalCalendarВъпроси/ОтговориПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Времето

Ето, че малко по-малко слънцето пробива през облаците и ни се усмихва. Драги мои граждани съвсем скоро времето ще бъде типично Лос Анджелиско. Слънцето ще избие изпод тежките облаци и ще ни се усмихне весело и най-вече топло.
Все пак не се подлъгвайте, все още якето и чадъра не са излязли от играта.
Pls, vote for us!
BGtopBgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ...!
Съб Фев 26, 2011 9:44 pm by Scarlett Oharra

» Сложи ме в група
Съб Фев 26, 2011 9:42 pm by Scarlett Oharra

» За групите
Съб Фев 26, 2011 9:36 pm by Scarlett Oharra

» Прогнозата на Лос Анджелис
Пет Дек 10, 2010 6:38 pm by Scarlett Oharra

» Въпрос-отговор
Чет Ное 25, 2010 3:15 pm by Кристияна Ферадакс

» "Познай ме"
Нед Ное 21, 2010 4:50 am by Aurora McCarter

» Предложения и критики към форума
Чет Ное 11, 2010 11:01 pm by Isobel Stevens

» Извънредни новини
Пон Ное 08, 2010 7:46 pm by Scarlett Oharra

» Отсъстване, напускане
Съб Ное 06, 2010 9:34 pm by Scarlett Oharra

Share | 

Няколко новинки от кухнята

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Александрина Охара
Lovely Co-Admin

Брой мнения : 291
Местожителство : Венис,Лос Анджелис

23102010
ПисанеНяколко новинки от кухнята

Привет уважаеми читатели!

Най-важното в днешния ми списък е да ви спомена,че след включването на куп звезди,кампанията срещу рака на гърдата се задвижи шеметно към върха!Относно бала още няма точна информация,но поне можете да бъдете сигурен,че ще бъде като от приказките!

А сега от приказки нека се предвижим към жестоката реалност.Александрина Охара-надутото момиченце на тати,не мислите ли?
Е хлапето на Холивуд порасна пред очите ни,за един ден нагрубила два пъти едни от най-сигурните ни и надеждни източници.Думи не мога да цитирам,поради забрана наложена ми от съда от отдавна.
Сестрите Охара бяха забелязани последно в дома си,но нека ви кажа маршрута им преди това.Отбиха се първо до затвора,излезнаха без да изглеждат много добре,Алекс заплаши журналист,че ще срине кариерата му и след това отидоха в Картие.Купиха доста скъп часовник,едва ли покъщнината ми би могла да покрие тези разходи,които пръскат ей така за деня..
А след това Скарлет излезна от тях доста наконтена,дали слуховете за връзка с Клаудиус Скай Горденс са верни,не мога да ви кажа.
Горещи новини има и от Джъстин Търнър,но за тях нямаме още никакви доказателства,за това не искам да ги споделям с вас.

За сега това,приятна вечер от мен.И съжалявам ако днес съм ви откъснала малко от по-сериозните новини,но приготвям нещо,което ако се окаже истина ще ви разбие.Знаете не обичам да върдя лъжи и не го правя,а когато нямам доказателства за нещо или въобще не го споменавам или ви признавам,че е още в графата жълти клюки.

❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀

So boy forget about the world cuz it's gon' be me and you tonight

Want you to make me feel like I'm the only girl in the world
Like I'm the only one that you'll ever love
Like I'm the only one who knows your heart

Върнете се в началото Go down
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Няколко новинки от кухнята :: Comments

No Comment.

Няколко новинки от кухнята

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 

Страница 1 от 1